УДОСКОНАЛЕНИЙ АЛГОРИТМ ПРОВЕДЕННЯ ІНТЕРАКТИВНИХ ПРЕЗЕНТАЦІЙ ЗІ ЗВОРОТНОЮ КОМУНІКАЦІЄЮ

Автор(и)

DOI:

https://doi.org/10.32851/tnv-tech.2021.6.7

Ключові слова:

презентація, вебдодаток, інтерактивна презентація, взаємодія, доповідь

Анотація

Натепер інформація є найбільш цінним ресурсом у сучасному світі, є безліч способів донесення інформації до кінцевого користувача. Одним із таких способів є проведення презентацій. Зазвичай презентація – це набір слайдів, наповнених певною інформацією. Презентації проводяться перед певною аудиторією із залученням спікера, який своєю чергою доносить інформацію зі слайдів. Презентації проводяться у самих різних випадках і ситуаціях, від шкільних предметів до професійних зустрічей. Якість інформації, що буде донесена чи засвоєна слухачами, напряму залежить від виступу доповідача, але також досить важливим фактором є сам процес подання інформації. Основною проблемою будь-якої презентації є сухість та одноманітність презентації. Зазвичай доповідач створює наповнені текстом слайди та «читає» інформацію з них. Саме тому процес донесення інформації до користувачів потребує удосконалення, що своєю чергою визначає актуальність кваліфікаційної роботи. Одним з важливих етапів проведення інтерактивних презентацій є взаємодія з аудиторією, саме завдяки цьому забезпечується зв’язок доповідача та аудиторії. Зазвичай взаємодія забезпечується шляхом створення запитань до аудиторії. Це може бути опитування чи будь-яка інформація, яку потрібно донести до слухачів. Запропоновано удосконалений алгоритм проведення інтерактивних презентацій за рахунок можливості вибору режиму ідентифікації слухача презентації та використання інтерактивного опитування для покращення якості проведення презентацій. Запропонований функціонал допоможе збільшити кількість запитань від слухачів до оратора за рахунок анонімного режиму ідентифікації, а також допоможе доповідачам налагодити зворотний зв’язок з аудиторією за рахунок інтерактивного опитування, що загалом збільшить якість проведення виступів та презентацій.

Посилання

Інтерактивне опитування, інтерв’ювання. URL: https://stud.com.ua/33971/menedzhment/interaktivne_opituvannya_intervyuvannya.

Савчук Т.О., Руденко М.В. Розробка вебсервісу для проведення інтерактивних презентацій. 2020. URL: https://conferences.vntu.edu.ua/index.php/all-fitki/allfitki-2020/paper/view/9373.

Савчук Т.О., Руденко М.В. Розробка для проведення інтерактивного опитування на конференціях і презентаціях. 2020. URL: https://conferences.vntu.edu.ua/index.php/all-fitki/all-fitki-2020/paper/view/8922/7719.

Інтерактивна презентація. URL: https://studopedia.su/3_37736_Interaktivnaprezentatsiya.html.

Види і типи презентацій. URL: https://studfile.net/preview/5117935/.

How to make a good presentation. URL: https://biteable.com/blog/tips/how-tomake-good-presentation/.

How to Turn Survey Results Into Awesome Presentations. URL: https://www.getfeedback.com/resources/online-surveys/turn-survey-results-into-awesomepresentations/.

What is an interactive presentation? URL: https://3dforscience.com/what-is-aninteractive-presentation/.

Interactive Presentation Ideas. URL: https://www.powtoon.com/blog/interactivepresentation-ideas/.

Interactive Presentations Guidelines. URL: http://www.iafastro.org/wp-content/uploads/2015/12/IAC-2016-Interactive-Presentations-Guidelines.pdf.

##submission.downloads##

Опубліковано

2022-02-14

Як цитувати

Савчук, Т., & Руденко, М. (2022). УДОСКОНАЛЕНИЙ АЛГОРИТМ ПРОВЕДЕННЯ ІНТЕРАКТИВНИХ ПРЕЗЕНТАЦІЙ ЗІ ЗВОРОТНОЮ КОМУНІКАЦІЄЮ. Таврійський науковий вісник. Серія: Технічні науки, (6), 50-57. https://doi.org/10.32851/tnv-tech.2021.6.7

Номер

Розділ

КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ